Mucizevi Yöntem: PlasMa Cosmetics Pen 2020-11-22T02:35:06+00:00

MUCİZEVİ YÖNTEM: PLASMA COSMETICS PEN

EZBER BOZAN BİR TEKNOLOJİ

 

Daha önceden alışık olmadığımız ancak bundan sonra adını sık sık duyacağımız mucizevi bir yöntem: Plazma Enerjisi! Bu yepyeni teknolojinin tüm detaylarını Güzellik Uzmanı Belgin Yumrukaş’tan dinledik.

 

PLASMA COSMETICS TÜRKİYE’DE!

Kadın erkek, genç yaşlı herkes; güzelleşmek, daha iyi hissetmek, olduğundan genç görünmek için çeşitli yöntemlere başvurur. Pek çok etken yoğun çalışma hayatı, çevre kirliliği, stres, çöküntü, hormonal rahatsızlıklar gibi sebeplerden dolayı yıpranan ve olduğundan yaşlı görünen ciltler için çeşitli yollar aranır. Bireyler; güzellik merkezlerine gider, evde maskeler yapar, farklı kaynaklara başvurur. Ancak istenen sonuç tam olarak elde edilemez.  Ancak bazen bu yöntemlerin hiçbiri yeterli gelmez. Bu noktada devreye PlasMa Cosmetics Pen giriyor. Almanya’dan Türkiye’ye Belgin Yumrukaş vasıtasıyla getirilen PlasMa Cosmetics  teknolojisi tüm sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

 

Alman bilim insanları tarafından geliştirilen yeni nesil PlasMa teknolojisi, cerrahisiz güzelliği mümkün kılıyor. Avrupa’da kullanımı giderek artan PlasMa Cosmetics Pen teknolojisini, çalışmalarına Almanya’da devam eden Güzellik Eğitmeni, CEO ve Güzellik Uzmanı Belgin Yumrukaş Türkiye’ye getirdi.

PLASMA HAKKINDA

Günümüzde neredeyse herkes genç, zinde ve sağlıklı görünmek istiyor. Modern insan için; güzellik tedavilerinin mümkünse hızlı ve fazla zaman almayacak biçimde olması gerekiyor. Durum böyle olunca hem işlem uygulatacak olan birey hem de işlemi uygulayacak olan uzman için durumu kolaylaştıran bir araç PlasMa Cosmetics Pen. Alman menşeili bir ürün olan PlasMa Cosmetics, PlasMa Cosmetics Pen adı verilen bir kalem ile işlem görecek bölgeye uygulanır. Uygulandığı bölgede ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharını yüksek enerji ile plazma ve su buharı haline dönüştürerek etki eder.

PlasM tedavilerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; uygulanacak işlemin uzman ekip, bilirkişilerce gerçekleştirilmesidir. Güzellik uygulamalarında dikkat edilecek en önemli iki husus; güvenlik ve kalite. Çin’den gelen test edilmemiş cihazlar ve onları uygulayan bireyler çözümü olmayacak problemlere sebebiyet verebiliyor. Bu sebepten PlasM’yi uygulatmadan kalite ölçütlerinizi yerine getirip getirmediğini sorgulayın.

HERKESE DEĞİL İŞ BİLENE!

PlasMa Cosmetics Türkiye Distirbütörü Belgin Yumrukaş, cihazın; hekimler, alternatif tedavi uzmanları ve estetik alanına yoğunlaşmış saglikci uzmanları gibi seçili meslek gruplarının kullanımına sunulduğunu vurguluyor. Uygulamanın en büyük artılarından biri eğitimiyle beraber satışa sunulması.

PLASM EĞİTİM PROGRAMI

PlasMa Cosmetics Pen’nin eğitim programları “Herkese Değil İş Bilene” mottosuyla satışa sunuluyor. Bu çerçevede temel eğitim sürecinde; PlasMa ile ilgili temel kullanım ilkeleri, etkime şeklini ve kullanım seçenekleri öğretiliyor. Tedavi süreç ve seçenekleri, hizmetlerin satışı ve piyasaya uygunluğu detaylandırılarak işleniyor. Eğitim tamamlandıktan sora kursiyer tedavi etme sürecine geçmeye hak kazanıyor. Bu workshop sadece cihazı temin ettikten sonra alabileceğiniz bir Workshoptur, sizin klinik ortamınızda gerceklesen bir workshop.

PLASM’Yİ FARKLI KILAN NEDİR?

PlasM, cihazla cilt arasındaki potansiyel farkını kullanarak havadaki gazı plazma enerjisine dönüştürerek ortadan kaldırılmak istenen lezyona değmeden bir ark oluşturmak suretiyle dokuyu süblimleştirerek (buharlaştırarak) etki eden bir sistem. Yani bir nevi gücünü havadan alıyor. Hastayı enerjinin 4. hali olan plazma enerjisi ile tedavi ediyor. Onu diğer bütün cihazlardan ayrıştıran da bu vasfa sahip olması oluyor.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

PlasM, müdahale etmeden çalışma prensibine sahip. Bir ışık arkı sayesinde istenmeyen cilt kalıntılarını buharlaştırılıyor. Sıkılaştırma etkisi tedaviden sonra da etkili kalmaya devam ediyor.

KULLANIM ALANLARI

  • Üst ve alt göz kapağı sıkılaştırma
  • İyi huylu benlerin alınması (doktora onayından sonra)
  • Kırışık tedavileri
  • Küçük kalıcı makyaj izlerinin düzeltilmesi (Pigment Killer adlı ürünümüz ile birlikte çok iyi sonuçlar)
  • Microneedling ile birlikte yara ve sivilce izlerinin tedavisi

BELGİN YUMRUKAŞ KİMDİR?

Almanya’da doğup büyüyen Belgin Yumrukaş,  güzellik sektörüne Almanya’da eğitimci olarak başladı. Yerli ve yabancı birçok gencin eğitimine katkı sağladıktan sonra kendi merkezini açan Yumrukaş, 13 yıldır bu alanda hizmet veriyor.

Eğitimci kimliği ile bir çok global firmanın dikkatini çeken Yumrukaş,  PlasM Türkiye distribütörü oldu. Plasma Cosmetics. Pen geliştirdi, Güzellik uzmanı ve eğitimci olarak çalışmalarına devam eden Belgin Yumrukaş, sektöre değer katan projeleri ile yolculuğuna devam ediyor.