Eğitim & Sonrası 2018-01-22T17:20:19+00:00

Eğitim & Sonrası

Eğitimlerimiz birçok bölüme ayrılmıştır. PlasM ürününü satın almanız sebebiyle hak kazandığınız 6 saatlik eğitimde modeller üzerinde de uygulayabileceğiniz şu konular ele alınacaktır:

PlasM Temel Eğitimi

PlasM ile ilgili temel kullanım ilkelerini, etkime şeklini ve kullanım seçeneklerini öğreneceksiniz. Tedavi sürecini görecek ve tedavi planı, hizmetlerin satışı ve piyasaya uygun fiyat tespit için destek hizmeti alacaksınız. PlasM-Pen’in nasıl kullanılacağını ve tedavinin temel tekniklerini öğreneceksiniz. Eğitimi tamamlandıktan sonra aşağıdaki alanları tedavi edebilirsiniz: Üst ve alt göz kapağını gerginleştirme, kaz ayakları, kaş arası, pigment sorunları ve tıbbi açıdan risk teşkil etmeyen cilt kusurları.

PlasM Pratisyen Eğitimi

Temel eğitimde gereken rutin bilgileri öğrendiniz, şimdi de daha fazlasına hazırsınız… Elde ettiğiniz tecrübeler doğrultusunda PlasM-Pen ile diğer teknikleri (örn. çekme tekniği, çizgi tekniği ve sprey tekniği gibi) öğreneceksiniz. Eğitimi tamamladıktan sonra ilaveten aşağıdaki alanlarda hizmet verecek duruma geleceksiniz: Nazolabial kırışıklar, üst ve alt dudak, ağız kenarları, kulak kırışıkları, mini yüz gerdirme, alın kırışıkları, yanak sarkıkları ve çene kırışıkları.

PlasM Usta Eğitimi

Bu zamana kadar edindiğiniz tecrübelerle faaliyet alanınızı ve hizmetlerinizi genişletebilirsiniz. Eğitim daha geniş alanları tedavi etmeniz ve özel yöntemler sunmanıza imkan verecektir: Permanent-Killer kullanımı ile giderme, kalıcı makyajın düzeltilmesi, boyun bölgesi, vücut bölgeleri ve Needling ile kombine edilerek yara izi tedavisi.

PlasM eğitimlerine her eğitimci başına maksimum 10 kişi katılabilir.

Pratisyen ve Usta Eğitimine sadece tecrübeyle katılabilir.

PlasM Akademisi

Size başka eğitimler, paneller ve seminerler sunuyor. Bireysel gelişiminiz ve bağımsız olmanız bizim için çok önemlidir; müşterilerinize nasıl davranacağınız ve müşterilerinizi nasıl bağlayacağınız ve kazancınızı nasıl artırabileceğiniz konusunda bizden destek alacaksınız. Konular: Başarılı iletişim, müşteri kazanma ve bağlama görüşmesi, seçici telefon görüşmeleri ve ön konuşmalar, yararlar vs. Ürünler ve hizmetler Komple paketlerin satışı ve hizmetlerinizin cazip hale getirilmesi Çalışanlardan fikir verenlere kadar özerk yönetim Online pazarlama stratejileri, Facebook ve diğerleri, bonus işleri İş organizasyonu ve boş sürelerin olmadığı zaman yönetimi.

Tecrübelerimizden biliyoruz ki, eğitimden sonra çok sayıda sorunu olacaktır – bu konuda da sizi yalnız bırakmıyoruz. Almanya çapında olan eğitim ağımız sayesinde her zaman yakınınızda bir irtibat kişiniz olacak ve Altmark’ın merkezinde bulunan ana merkezimizin kapıları sizlere her zaman açık olacaktır.